tai-game-free

Télécharger des sonnerie gratuite Era Istrefi – Bonbon

Catégorie : Pop

Era Istrefi - Bonbon Sonnerie lyrics

Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken
Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken

Sunday night
I put a light
In my blunt right

[Verse 1]
S'nihëm mo s'm vyn kurgjo
Kur t'm vyn sje mo
Mke përdor
Futja futja hajt
Gonna be alright

[Verse 2]
Bounce edhe rrite rrite basin yo
Cause my time has come, rrite basin
Po dojn me bo si na
Se na high jenna, nigga , high dhe mellow
Uu qa kom pas spe masim
Uu ti ma ke thy pasin
Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buz
E skenoj kejt qa kom nër blluz

Love In The Way – BLEU & Nicki Minaj
Fetish – Selena Gomez, Gucci Mane
Pablo Alborán – Solamente Tú
Cœur De Pirate – Crier tout bas
Chandelier – Sia
Made You Look – Meghan Trainor
You Deserve It All – John Legend
Shakira – Loca
All We Know – The Chainsmokers, Phoebe Ryan
Naked – Ava Max
Florrie – Too Young to Remember
Potion – Calvin Harris, Dua Lipa & Young Thug
I Drink Wine – Adele
Love Again – Dua Lipa
Me Too – Meghan Trainor

xanh alarme

 

xanh Âmes

 

xanh Danse

 

xanh Flûte

 

xanh Games

 

xanh iPhone

 

xanh News

 

xanh Noël

 

xanh Nokia

 

xanh Pays

 

xanh Pop

 

xanh R&B

 

xanh Rap

 

xanh Rock

 

xanh Sons

 
© 2016 Sonnerieportablegratuite.mobi